​آماده باش ۲۳ ایستگاه آتش نشانی در پی بارندگی

۱۲ تیم از آتش نشانان از روز گذشته تا کنون در نقاط مختلف سطح شهر استقرار دارندرییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از امدادرسانی ۲۳ ایستگاه آتش نشانی با انجام عملیات ایمنی و پیشگیرانه در پی بارش شدید باران خبر داد.


محمد هادی قانع  با اشاره به استقرار و آماده باش کامل تیم های عملیاتی از ساعت ۱۷ روز گذشته در ۱۲ نقطه شهر اظهار داشت: همزمان با اعلام بارندگی نیروهای آتش‌نشانی تمامی ۲۳ ایستگاه عملیاتی به صورت آماده‌باش درآمدند و در ۱۲  منطقه که احتمال بروز حادثه وجود داشت استقرار خودرویی نیز انجام شد.

وی با بیان اینکه آتش نشانان از  حوالی ساعت ۱۷ روز گذشته آماده باش بوده و با شروع بارندگی از صبح امروز  تاکنون مشغول عملیات های امداد رسانی هستند ،گفت: جمع بندی آمار و عملیات های آتش نشانی نشان می دهد که در پی بارش شدید باران بیش از 20مورد عملیات ایمنی و  پیشگیری شامل:  نظارت بر تمامی معابر و خیابان ها، نظارت بر رودخانه ها، ایمنی پل ها و کنار گذرهای شهری ، استقرار جهت تامین ایمنی و ... توسط  تیم عملیاتی از ۲۳ ایستگاه به انجام رسیده است.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز افزود: آب گرفتگی برخی معابر و منازل مسکونی، واژگونی یک دستگاه پژو در بلوار خلیج فارس، قیچی شدن تانکر سوخت حامل بنزین در کمربندی احمدآباد، قطع شدگی و سقوط درختان، آبگرفتگی یک باشگاه ورزشی در تاچارا از جمله حوادث مهم در چند ساعت گذشته گزارش شده است که خوشبختانه خسارت جانی در برنداشت.

قانع در پایان عنوان کرد: با توجه به شرایط جوی پیش آمده و نزول برکات الهی و پیش بینی های
سازمان هواشناسی به اطلاع کلیه شهروندان محترم می رساند کلیه پرسنل این سازمان آمادگی کامل در جهت امدادرسانی سریع و به موقع با تجهیزات کامل را دارند.

وی از کلیه شهروندان عزیز خواست ضمن رعایت نکات ایمنی و جدی گرفتن خطر ، در صورت مشاهده و یا بروز حادثه شماره 125 را به خاطر داشته باشند و با این سامانه تماس بگیرند. کلیه پرسنل این سازمان بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز در داخل و خارج از شهر هستند.

روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، در اطلاع رسانی نکات و اصول ایمنی به شهروندان را تا چه میزان موفق میدانید؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط

پیوندها


آمار بازدید سایت


بازدید امروز ۸۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۴ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۷۷۸۸۳ نفر
logoF
logoF
logoF
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز می باشد