​مرگ دلخراش سه نوجوان در سانحه رانندگی

رییس سازمان آتش‌نشانی شیراز از کشته شدن سه نوجوان به دلیل برخورد شدید خودروی پژو به ستون برق در بلوار طلاییه خبر داد.محمد هادی قانع با اعلام خبر تصادف مرگبار در بلوار طلاییه، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: ساعت ۲۳:۳۵ امشب ( ۱۵ خرداد) یک مورد حادثه واژگونی خودرو در بلوار طلاییه، مقابل شهرک سبحان به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه  شماره ۱۷ به محل حادثه اعزام شدند.

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس با سه سرنشین نوجوان (حدوداً ۱۵ ساله) به دلیل نامشخصی در مسیر بلوار طلاییه با ستون برق برخورد کرده است.

وی تصریح کرد: برخورد خودرو با ستون برق حاشیه خیابان این احتمال را می‌داد که سرعت خودرو بالا بوده و پس از عدم کنترل و انحراف از مسیر اصلی به شدت با ستون برق برخورد کرده است هرچند که علت دقیق حادثه توسط پلیس راهور اعلام می‌شود.

قانع افزود: بر اثر این سانحه سه سرنشین در داخل خودروی متلاشی شده محبوس بودند‌.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی لازم، بخشهای از بدنه خودرو را با تجهیزات هیدرولیکی برش داده و افراد محبوس شده را از داخل خودرو خارج کردند، هر سه نفر تحویل عوامل اورژانس شدند که مشخص شد متأسفانه هر سه به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده‌اند.

وی بیان کرد: در نهایت محل ایمن‌سازی و برای بررسی بیشتر تحویل عوامل پلیس راهور شد.

محمد هادی قانع یادآور شد: خلوتی معابر نباید باعث شود که رانندگان و مخصوصاً افراد جوان از فرصت استفاده کرده و با سرعت بیشتری در معابر رانندگی کنند؛ رعایت سرعت مطمئنه و قوانین راهنمایی و رانندگی همواره باید مدنظر رانندگان باشد.

روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز۱۴۰۰/۰۳/۱۶
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
بازدید ها : ۲۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
رییس سازمان آتش نشانی
دکتر محمد هادی قانع
دکتر محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳