انفجار و تخریب اتاقک نگهبانی بر سر کارگر جوان

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز از انفجار سیلندر ۱۱ کیلویی در یک اتاقک نگهبانی در خیابان پزشکان خبرداد.


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، محمد هادی قانع در تشریح جزئیات این خبر گفت: ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز  درساعت 31: 18 روز گذشته از یک مورد حادثه  انفجار و ریزش آوار اتاقک نگهبانی یک باغ در انتهای خیابان پزشکان  مطلع شد و آتش نشانان ایستگاه های  20 و 4 را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: آتش نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که نشت گاز از یک سیلندر 11 کیلویی در اتاقک نگهبانی به مساحت 55 متر مربع منجر به انفجار لحظه ای و ریزش ساختمان شده بود.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با بیان اینکه اطلاعات اولیه حاکی از محبوس شدن یک کارگر در زیرآوار بود گفت: آتش نشانان  سریعا با استفاده از جک های هیدرولیک و ست های بادی محل حادثه را تثبیت کرده و عملیات خود برای نجات و خروج این کارگر را آغاز کردند و پس از مدتی بدن وی را از زیر آوار  خاک و آهن در کمترین زمان  بیرون کشیدند.

قانع  با اشاره به حضورعوامل اورژانس مستقر در محل حادثه اظهارکرد: سریعا کارگر 23 ساله  برای انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس سپرده شد.

وی عنوان کرد: تیم عملیاتی پس از ایمنی محل و کشیدن نوار هشدار دهنده به عملیات خود پایان دادند.
روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز۱۳۹۹/۰۹/۰۱
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
بازدید ها : ۲۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
رییس سازمان آتش نشانی
دکتر محمد هادی قانع
دکتر محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳