​آتش سوزی بزرگ در انبار ضایعات آهن

آتش سوزی انبار ضایعات آهن و لوازم مستعمل در شهرک سعدی، با تلاش آتش نشانان سه ایستگاه مهار و خاموش شد.به گفته محمد هادی قانع رییس سازمان آتش نشانی شیراز: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ و اعلام گزارشی مبنی بر آتش سوزی ضایعات دپوشده در انباری به وسعت چهار هزار مترمربع، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز نیروهای عملیات از ایستگاه های 21،9 و 7 را  ساعت 21:30 شب گذشته به محل حادثه واقع در 20 متری شهرک سعدی اعزام کرد. 

قانع ، در باره جزییات این حادثه گفت: در یک انبار جمع آوری ضایعات آهن و لوازم مستعمل به مساحت چهار هزار مترمربع از قسمت ضلع جنوبی مقدار زیادی ضایعات چوب به وسعت 500 مترمربع طعمه شعله های آتش شده بود و دود و حرارت زیادی از دور زبانه می کشید.

 وی افزود: نیروهای عملیات با رعایت اصول ایمنی، با استفاده از تجهیزات خاموش کننده و لوله های آبدهی از ضلع شمال، آتش سوزی را مهار و از سرایت آتش به کارگاه های مجاور جلوگیری کردند.

 قانع خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از مهار کامل شعله های آتش، لکه گیری و بازدید و بررسی کامل محل حادثه با اطمینان از نبود دود و شعله، انبار را تحویل مالک دادند و پایان ماموریت خود را بعد از دو ساعت تلاش اعلام کردند.

خوشبختانه این حادثه مصدومی در بر نداشت.

روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز۱۳۹۹/۰۸/۲۹
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
بازدید ها : ۱۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
دکتر محمد هادی قانع
دکتر محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳