​نجات راننده ی وانت بار در حادثه رانندگی

رییس سازمان آتش نشانی شیراز: راننده ۶۰ ساله ای که براثر سانحه رانندگی در خودرو گرفتار شده بود توسط آتش نشانان شیراز نجات پیدا کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی، پس ازاین که ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز حوالی ساعت 11 امروز توسط شهروندان در تماس با سامانه 125 از این حادثه با خبر شد، بلافاصله زنگ سه ایستگاه 12،21 و 9 را به صدا درآورد و نیرو های آتش نشانی بهمراه تیم نجات را عازم جاده ی بهشت احمدی کرد.
مهندس قانع در گزارش این حادثه اعلام کرد: یک دستگاه خودرو وانت پیکان حامل یک سرنشین(راننده) در حال حرکت بود که به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف و به حالت نیمه واژگون درآمده بود.
وی افزود: آتش نشانان و نجاتگران این سازمان بلافاصله پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، اقدام به قطع جریان برق و رفع نشت سوخت خودرو کرده و با اولویت قرار دادن نجات راننده ی 60  ساله مشغول عملیات شدند.
رییس سازمان آتش نشانی ادامه داد: تیم امداد و نجات بوسیله تجهیزات هیدرولیکی اتاقک خودرو را برش داده و راننده خودرو با تلاش نیروهای آتش نشانی به سلامت از اتاقک خودرو خارج و برای انجام معاینات اولیه تحویل عوامل اورژانس شد.
قانع در پایان عنوان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه و همچنین تحویل خودرو به عوامل راهور، اقدام به پاکسازی سطح جاده از بقایای به جا مانده از این تصادف کردند.۱۳۹۹/۰۶/۲۳
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
بازدید ها : ۲۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳