بغض‏های حقیر ما، روبه‏روی تصاویر گلگون شما سرریز می‏شود

هو المحبوب
بغض‏های حقیر ما، روبه‏روی تصاویر گلگون شما سرریز می‏شود و راه را برای کلام می‏بندد؛ با شما شقایق‏ هاییم. از شما چه باید گفت و چه باید نوشت؟شما به ما آموخته‏اید که بال، برای پریدن است و جاده برای دویدن. به ما آموخته‏اید که دم و دقیقه‏ های زندگی غنیمت‏اند. 
زمین، میدانی بزرگ است؛ گاهی میدان شجاعت، گاهی میدان رشادت؛ ولی هیچ‏گاه خالی از تکاپو نیست.
به ما آموخته‏اید که انسانیت یعنی دلبری کردن. زیستن هنر است و هنرمند آنانند که شمع می‏شوند تا صدای بال زدن‏های پروانه‏ها برقرار بماند.باد می‏وزد و ساعات سرخ حماسه را در گوش درختان، نجوا می‏کند. من، در باور خیس دریاچه‏ها، پرواز آخرت را پلک می‏تکانم. سال‏هاست که رفته‏ای و بادها، بوی شجاعتتان را بر دیواره های شهر، مویه می‏کنند. تو انعکاس روشن خورشید در رودخانه‏های سرخ حماسه‏ای. دلت، دریا می‏نوشت و نگاهت، توفان می‏سرود. دفتر کوچه‏های شهر را که ورق می‏زنم، نامتان را بر پیشانی افتخار این سرزمین، درخشان می‏یابم.
ما مانده‏ایم و دشواری وظیفه. ما مانده‏ایم و راهی که شجاعت می‏طلبد. گوش به پیغام‏های آخرتان می‏سپاریم و دل و جان به مسیر روشنتان. تمامی کوچه‏های راست قامت، با یادتان نفس می‏کشند. ایستاده‏ایم و مسیر شکوهمندتان را محکم‏تر از همیشه گام می‏زنیم.
یکم خرداد ماه هفتمین سالگرد عروج ملکوتی همکاران عزیزمان حسین بهروز و عباد الله فولادی شهدای آتش نشان که در حادثه تلخ سایت برمشور جان به جهان آفرین تسلیم نمودند را به عموم مردم و جامعه آتش نشان تسلیت عرض می نماییم 

روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز۱۳۹۹/۰۳/۰۱
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۲۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳