نجات معجزه آسای راننده در تصادف خودروی سواری با کامیون

برخورد شدید خودرو سواری با کامیون کمپرسی سبب مصدومیت راننده سواری شد.

 
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، حوالی ساعت 21:48 شب گذشته با بصدا درآمدن زنگ ایستگاه 14 از سوی ستاد فرماندهی آتش نشانی، نیروهای عملیاتی این ایستگاه بهمراه تیم نجات برای امدادرسانی به حادثه دیدگان به سرعت عازم محل حادثه شدند.
عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز گفت: یک دستگاه خودروسواری پژو 405 به هنگام حرکت بشدت با یک دستگاه کامیون کمپرسی برخورد کرد.
وی اضافه کرد: براثر این حادثه راننده خودروی سواری مجروح و در داخل این خودرو گرفتار شد که آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و جلوگیری از نشت بنزین خودروی سواری و چیدن علائم هشدار دهنده ی ترافیکی با استفاده از تجهیزات لازم مشغول عملیات شدند.
عدلوادامه داد: پس از برش قسمت‌هایی از خودرو، راننده ی مصدوم توسط آتش نشانان با احتیاط کامل بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس دادند.
نکته عجیب و باور نکردنی این حادثه، جان سالم به در بردن راننده خودرو بود که به طرز معجزه آسایی از این حادثه جان سالم بدر برد و فقط دچار مصدومیت شد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی علت بروز این حادثه را از سوی پلیس راهور در دست بررسی اعلام کرد و گفت: نیرو های آتش نشانی در ادامه عملیات خود ضمن پاکسازی صحنه ی تصادف، خودرو را جهت انجام اقدامات قانونی دراختیار عوامل راهور و انتظامی گذاشتند.۱۳۹۹/۰۱/۰۶
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
بازدید ها : ۶۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳