​۶ مصدوم حاصل سه تصادف و بی احتیاطی

عدم رعایت نکات ایمنی تصادف سه خودرو و مصدوم شدن ۶ سرنشین را به دنبال داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی، ساعت 18:15 دقیقه روز گذشته در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125 مبنی بر برخورد دو خودروی پژو و تیبا با یکدیگر و گرفتار شدن راننده خودرو پژو، بلافاصله ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز آتش نشانان ایستگاه یک را به محل حادثه در بلوار سردار سلیمانی بعد از تونل کوهسار اعزام کرد.
در این حادثه بر اثر شدت برخورد ، راننده 33 ساله پژو در اتاقک در هم پیچیده این خودرو گرفتار شده بود که آتش نشان به محض رسیدن با استفاده از ست هیدرولیک بدنه خودرو را برش داده و مصدوم را به عوامل اورژانس تحویل دادند.
در حادثه تصادف دیگری که در کمربندی رکن آباد به وقوع پیوست آتش نشانان تیم امداد و نجات ایستگاه 15 آتش نشانی به یاری یک مصدوم مرد 36 ساله که در خودروی پژو پارس گرفتار شده بودند شتافتند.
در این سانحه خودروی پژو پارس به علت عدم کنترل به شدت با موانع حاشیه جاده  برخورد کرده و  واژگون شده بود.
آتش نشانان بلافاصله با قطع جریان برق خودرو، با قراردادن علائم هشداردهنده و ایجاد ترافیک مصنوعی از بروز حوادث دیگر جلوگیری و با استفاده از لوازم ویژه نجات بدنه خودرو را شکافته و مصدوم را خارج کردند و تحویل امدادگران اورژانس دادند.
همچنین در ساعت 23:49 شب گذشته نیز تصادف سه خودروی پژو پارس،دوو و پراید  در خیابان شریف آباد آتش نشانان ایستگاه 10 را به محل حادثه کشاند. در این حادثه نیز 4 سرنشین  خودروی دوو (دو زن 10 و 54 ساله و دو مرد38 و 73 ساله) درون خودرو محبوس و به شدت مصدوم شدند.
تیم امداد و نجات جاده ای بعد نصب علائم هشدار و ایمن نمودن محل مصدومین را از خودرو خارج و به عوامل اورژانس حاضر تحویل دادند.
آتش نشانان پس از انتقال خودروهای آسیب دیده به حاشیه امن خیابان و تحویل محل حادثه به عوامل راهور و نیروی انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.۱۳۹۸/۱۱/۲۳
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۱۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳