حبس کودک ۲ ساله در اتاق

نجات کودک دو ساله توسط آتش نشانان ایستگاه ۱۲ انجام شد.


پس از تماس با سامانه 125 و اعلام حبس شدن کودک خردسال در اتاق و عدم توانایی وی و والدین برای باز کردن درب ، سریعاً آتش نشانان از ایستگاه 12 به محل حادثه اعزام شدند.
فرمانده آتش نشانان اعزامی در خصوص این عملیات گفت: پس از اعلام این حادثه در ساعت 11:35 دقیقه روز گذشته توسط مرکز فرماندهی، بلافاصله امدادگران  ما به محل حادثه واقع در بلوار گلستان اعزام شدند و عملیات آزاد سازی را آغاز کردند.
وی در ادامه به نحوه انجام این عملیات اشاره کرد و گفت : محمدحسن کودک 2ساله که پس از قفل کردن درب اتاق بر روی خود قادر به باز کردن آن نبود ، مدام بی قراری می کرد ، تیم کوهنورد سازمان آتش نشانی پس از آرام کردن کودک ، از طریق نصب کارگاه از پشت بام به پنجره اتاق دسترسی پیدا کردند، آتش نشانان بعد از وارد شدن به اتاق درب اتاق را باز کرده و کودک را به سلامت به خانواده اش تحویل دادند.
کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز به شهروندان توصیه می کنند: هیچ وقت در این سن کودکان را هنگام بازی تنها نگذارید و به اقتضای سن کودک موارد ایمنی را به او آموزش دهید.
سازمان آتش نشانی شیراز هرساله با درخواست مسئولان مهدکودک ها و مراکز آموزشی به کودکان در هر رده سنی موارد ایمنی را آموزش و آنها را با وظایف آتش نشانی آشنا می کند.۱۳۹۸/۱۱/۲۳
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۲۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳