آتش سوزی کارگاه بزرگ تولید مصنوعات چوبی در خیابان قیام

آتش سوزی کارگاه تولید مصنوعات چوبی و انبار مواد اولیه در خیابان قیام با سرعت عمل آتش نشانان مهار و خاموش شد.به گزارش پایگاه خبری 125، در پی آتش سوزی کارگاه چوب و اعلام درخواست کارگران کارگاه به اعزام نیروی آتش نشانی، ستاد فرماندهی، ساعت 21:21 دقیقه شب گذشته به سرعت نیروهای عملیات از ایستگاه های  6، 3 و 19 را به همراه تانکر آب به محل حادثه در خیابان قیام اعزام کرد.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در حادثه آتش سوزی کارگاه چوب که علت آن در دست بررسی است با توجه به دپوی مواد قابل اشتعال در کارگاه و انبارهای مجاور ، سه ایستگاه آتش نشانی درگیر عملیات اطفا و امداد شدند و پس از تقسیم شدن به گروه های مختلف نجات و اطفا حریق ، عملیات تخلیه منازل و کارگاه های اطراف ، کنترل و اطفا حریق و تخلیه دود را انجام دادند.
 عدلو خاطرنشان کرد: با توجه به قابل اشتعال بودن مواد داخل کارگاه، آتش نشانان به سرعت عملیات خود را با بکارگیری تجهیزات خاموش کننده و چندین رشته لوله آبدهی از پنج نقطه آغاز کردند و همزمان با خاموش کردن شعله ها، اولویت عملیات را عدم سرایت و گسترش آتش سوزی به انبارهای همجوار که مملو از مواد اولیه و مصنوعات چوبی بودند قرار دادند.
عدلو تصریح کرد: آتش نشانان با تلاش خود موفق شدند در یک عملیات بزرگ، نفسگیر و همه جانبه، آتش سوزی را مهار و از گسترش آتش سوزی و سرایت آن به اطراف جلوگیری نمایند.
وی افزود: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از کارگران شاغل در کارگاه و شهروندان آسیبی وارد نشد ودر پایان، آتش نشانان پس از لکه گیری و اطمینان از خاموش شدن کامل آتش سوزی با جلوگیری از به وجود آمدن خسارت مالی زیاد به ماموریت خود پایان دادند.۱۳۹۸/۰۸/۱۲
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۴۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳