انفجار منزل مسکونی سه نفر را سوزاند

انفجار گاز در یک منزل مسکونی در خیابان ابوالفضل موجب مصدومیت سه نفر از اعضای یک خانواده شد.

به گزارش پایگاه خبری 125، روز گذشته در ساعت 14:21 دقیقه با انفجار یک منزل مسکونی واقع در خیابان ابوالفضل، آتش نشانان ایستگاه 19 به همراه تجهیزات مخصوص نجات روانه محل حادثه شدند.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز گفت: ظهر روز گذشته بر اثر نشت گاز شهری ناگهان انفجار مهیبی در یک منزل مسکونی  اتفاق افتاد.
وی اضافه کرد: موج انفجاربه قدری بود که شیشه های این واحد مسکونی شکست و همچنین تعدادی از درو پنجره های آن از جا کنده شد.
عدلو با اشاره به مصدومیت و سوختگی سه نفر از ساکنان این منزل مسکونی، افزود: مصدومین این حادثه اعضای یک خانواده شامل یک مرد و دو زن بودند که بر اثر سوختگی همگی توسط عوامل اورژانس به مرکز درمانی انتقال یافتند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از حضور در محل با قطع برق و گاز واحد مذکور، اقدام به ایمن سازی کردند و سپس مصدومین این حادثه را از داخل ساختمان خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.
وی در ادامه اظهار داشت: همزمان گروه دیگری ازآتش نشانان با توجه به وقوع آتش سوزی جزیی در داخل منزل مسکونی، به سرعت شعله های آتش را خاموش کرده و گازها ونیز دودهای ناشی از این آتش سوزی را با فن های قوی به بیرون تخلیه کردند.   
عدلو تاکید کرد: علت بروز این انفجار از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز در دست بررسی است البته انفجار بر اثر نشت گاز بوده که تحقیقات درخصوص دلایل و منشأ انتشار این گاز و همچنین چگونگی بروز انفجار در حال انجام است. ۱۳۹۸/۰۸/۰۹
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۴۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳