​بازی با فندک خانه ای را به آتش کشید

در ساعت ۲۲:۴۶ دقیقه شب گذشته ، گزارش وقوع آتش سوزی در یک منزل مسکونی از طریق تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد . مرکز فرماندهی به سرعت آتش نشانان از ایستگاه ۶ و ۱۷ را به محل حادثه که یک منزل مسکونی در بلوار فرگاز بود اعزام کرد.

  
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز در خصوص این حادثه گفت: یک واحد مسکونی در طبقه اول یک ساختمان به علت بی احتیاطی و بازی کودک با فندک آتش گرفته و از قسمت اتاق خواب کاملا شعله ور شده بود.
وی با اعلام این که شعله و دود زیادی از پنجره های طبقه اول این ساختمان به بیرون زبانه می کشید و شعله های آتش به سرعت در حال سرایت به طبقات دیگر بود، افزود: ساکنین به موقع از این حادثه مطلع شده و همزمان با تماس با آتش نشانی، خود را به محل امن رساندند.
عدلو با اشاره به اینکه اهالی ساختمان خود را به بیرون ساختمان رسانده بودند، اضافه کرد: نیروهای آتش نشانی با اطلاع از این موضوع بی درنگ با توجه به شرایط بحرانی به چند گروه تقسیم شدند، گروه اول سریعا جریان اصلی برق و گاز ساختمان را قطع کردند، گروه دوم با بکارگیری تجهیزات انفرادی و دستگاههای تنفسی برای مهار حریق، خود را به ساختمان رساندند.
عدلو ادامه داد: خوشبختانه آتش نشانان در کوتاهترین زمان ممکن، حریق را کنترل کرده و مانع از گسترش حریق و رسیدن به قسمت های دیگر ساختمان شدند.
تیم اطفایی با اطمینان از ایمنی محل و تخلیه دود به عملیات خود پایان دادند.۱۳۹۸/۰۷/۱۷
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۳۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳