​حبس امیر علی ۲ ساله در منزل مسکونی

نجات کودک دو ساله توسط آتش نشانان ایستگاه ۳ انجام شد.


پس از تماس با سامانه 125 و اعلام حبس شدن کودک خردسال در منزل و عدم توانایی وی و والدین برای باز کردن درب ، سریعاً آتش نشانان از ایستگاه 3 به محل حادثه اعزام شدند.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز در خصوص این عملیات گفت : پس از اعلام این حادثه در ساعت 18:12 دقیقه روز گذشته توسط مرکز فرماندهی، بلافاصله امدادگران  ما به محل حادثه واقع در بلوار دولت اعزام شدند و عملیات آزاد سازی را آغاز کردند.
وی در ادامه به نحوه انجام این عملیات اشاره کرد و گفت : امیر علی کودک 2 ساله که پس از بستن درب ورودی منزل بر روی خود قادر به باز کردن آن نبود ، مدام بی قراری می کرد ، آتش نشانان پس از آرام کردن کودک ، از طریق پشت بام با نصب کارگاه از راه پنجره وارد منزل مسکونی شده و درب را باز کردند.
عدلو در پایان از کلیه شهروندان محترم خواست : از تنها گذاشتن کودکان نوپا در اتاق، اتومبیل ، داخل وان حمام یا استخر و همچنین از قرار دادن اشیا نوک تیز و برنده، داروها ، سموم و حشره کش ها در نزدیکی کودک خودداری کنند.
وی در ادامه افزود : هیچ وقت در این سن کودکان را هنگام بازی تنها نگذارید و به اقتضای سن کودک موارد ایمنی را به او آموزش دهید.
سازمان آتش نشانی شیراز هرساله با درخواست مسئولان مهدکودک ها و مراکز آموزشی به کودکان در هر رده سنی موارد ایمنی را آموزش و آنها را با وظایف آتش نشانی آشنا می کند.۱۳۹۸/۰۶/۲۰
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۴۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳