سه سانحه رانندگی و ۱۰ مصدوم

در سه سانحه رانندگی در روز گذشته، ده نفر راهی بیمارستان شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در ساعت 18:45 عصر روز گذشته،گزارش یک مورد تصادف و برخورد خودرو پژو 405 با یکدستگاه پژو پارس ،آتش نشانان از ایستگاه 19 را به محل حادثه در خیابان شهید نظیری روانه کرد.

 پس از حضور تیم امدادی در محل حادثه مشاهده شد به علت تصادف و برخورد خودرو 405 با پژو پارس، سه مرد 25،10 و 8 ساله و یک زن 12 ساله، مصدوم شده بودند که تیم امدادی پس از ایمن سازی محل حادثه، عملیات انتقال مصدومین و کمک به عوامل اورژانس را انجام دادند.

در حادثه دیگری که در ساعت 22:30 دقیقه شب گذشته گزارش شد، در برخورد خودرو پراید با فضای سبز حاشیه خیابان، در بلوار امیر کبیر ،دو جوان با حدود سن 20 سال مصدوم شده بودند که تیم امداد و نجات جاده ای از ایستگاه پنج ، عملیات ایمن سازی و امدادرسانی به حادثه دیدگان را برعهده داشتند.

در حادثه برخورد خودرو سواری پراید با بلوک های سیمانی در زیر گذر شهرک گلستان نیز در ساعت 23:28 دقیقه شب گذشته، عملیات ایمن سازی،انتقال خودرو به محل امن و پاکسازی خیابان از روغن و بنزین آغشته در سطح آسفالت توسط آتش نشانان ایستگاه هشت انجام شد .در این سانحه رانندگی ، راننده ودو سرنشین خودرو توسط حاضرین در محل حادثه از خودرو بیرون آورده شده بود که توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.۱۳۹۸/۰۵/۲۲
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۲۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳