اسپیلت یک واحدمسکونی را به آتش کشید

نقص فنی در یک دستگاه اسپیلت موجب ایجاد حریق و به آتش کشیدن یک واحد مسکونی در خیابان ابوالفضل شد.

به گزارش سرویس خبری سازمان آتش نشانی، ساعت 19:31 دقیقه امروز در پی تماس شهروندان با سامانه 125 سازمان آتش نشانی مبنی بر آتش سوزی منزل مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی شیراز بلافاصله زنگ ایستگاه های19و3 را به صدا درآورد و آتش نشانان را به خیابان ابوالفضل اعزام کرد.

محمد هادی قانع مدیر عامل سازمان آتش نشانی در این باره اظهار داشت :  به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد که در طبقه سوم یک ساختمان مسکونی سه طبقه موتوراسپیلت کولر گازی دچار آتش سوزی شده و شعله های آتش در حال سرایت به دیگر قسمت های منزل بود و حجم زیادی از دود منزل مسکونی و راهروی ساختمان را محاصره کرده بود که موجب ایجاد وحشت بین ساکنین شده ،که این موضوع  سبب پناه آوردن اهالی به بالکن و محوطه ساختمان شده بود.

وی افزود:آتش نشانان پس از قطع برق و گاز محل حادثه و لوله کشی در طبقات وبا استفاده از دستگاه تنفسی خود را به شعله های سرکش آتش رساندند و در کمترین زمان ممکن آتش سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند .

وی تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به اینکه ساکنان این واحد مسکونی با مشاهده شعله های آتش و دود متصاعد شده در نخستین ثانیه های این حادثه به خیابان ومحوطه ساختمان پناه برده بودند هیچ تلفات جانی و یا مصدومیتی این حادثه در پی نداشت و همکاران ما با استفاده از فن های قوی اقدام به تخلیه دود از واحد مسکونی و راهروهای ساختمان کردند .

مدیر عامل سازمان آتش نشانی با تأکید بر اینکه آتش گرفتن وسایل الکتریکی و لوازم خانگی خطرناک است هشدار داد ،اسپیلیت و لوازم خانگی خود را توسط شرکت ها و نصاب های مجاز کنترل نمایید تا از هرگونه آتش سوزی و حوادث ناگوارجلوگیری بعمل آید .۱۳۹۸/۰۴/۱۸
منبع : سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی
تعداد بازدیدها : ۵۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس سازمان آتش نشانی
مهندس محمد هادی قانع
مهندس محمد هادی قانع

شماره تماس  : 07137366972
                      07137364097
شماره فکس :  07137364098
ساعت ملاقات: پنج شنبه هر هفته ساعت 8 الی 9 صبح آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳