تاریخ درج : چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱
آزمایشات دوره ای سلامت کارکنان در سازمان آتش نشانی شیراز برگزار شد
آزمایشات دوره ای سلامت کارکنان در سازمان آتش نشانی برگزار شد
 
 با توجه به اهمیت حفظ و پایش سلامت آتش نشانان و کارکنان، معاینات ادواری و سالانه در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز توسط یکی از مراکز منتخب طب کار و با همکاری واحد اورژانس سازمان آتش نشانی انجام شد.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز این آزمایشات و معاینات با هدف ارتقا سطح ایمنی کارکنان بویژه آتش نشانان با توجه به اهمیت سلامت جسمی و تاثیر مستقیم آن در خدمت رسانی انجام می شود.
 
در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز سلامت نیروهای انسانی به عنوان سرمایه های اصلی مجموعه از اهمیت ویژه ای بر خوردار است و در کنار برنامه های ورزشی و آمادگی جسمانی، سلامت روحی و جسمی آتش نشانان از ابتدای استخدام تا انتهای همکاری پرسنل مورد ارزیابی قرار می گیرد.
 
آزمایشات و معاینات انجام شده در سال ۱۴۰۱ از ۱۷ دی ماه آغاز و تا ۲۹ دی ماه تمامی پرسنل را پوشش داد وچکاپ کامل خون، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، تست ریه و معاینه توسط پزشک متخصص را شامل می شد.
 
روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، در اطلاع رسانی نکات و اصول ایمنی به شهروندان را تا چه میزان موفق میدانید؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط

پیوندها

آمار بازدید سایت


بازدید امروز ۱۰۳
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۰ نفر
کل بازدیدکنندگان ۷۵۴۴۶۲ نفر
logoF
logoF
logoF
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز می باشد