تاریخ درج : یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
​پنج مصدوم حاصل دو تصادف شدید در شب گذشته
بی احتیاطی در رانندگی، دو تصادف و ۵ مصدوم را در پی داشت.
برخورد شدید دو خودروی سواری در کیان آباد سه مصدوم برجای گذاشت
به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی، رانندگان خودروهای عبوری با دیدن این صحنه تصادف، سراسیمه با سامانه ی ۱۲۵ تماس گرفته و خبر آن را به آتش نشانی دادند که ستاد فرماندهی این سازمان در ساعت 23:25 دقیقه دیشب بی درنگ آتش نشانان ایستگاه 17 را به محل حادثه واقع در کیان آباد روانه کرد.
بنا به اظهار آتش نشانان اعزامی، دو دستگاه پراید و ال 90 درحال حرکت در مسیر بودند که به دلیل بی احتیاطی و رعایت نکردن قوانین ایمنی از مسیراصلی منحرف و از مقابل به شدت با یکدیگر برخورد کردند.
با توجه به محبوس شدن سرنشینان (دو سرنشین خودرو پراید و یک سرنشین خودرو ال90) در اتاقک در هم پیچیده خودروها، نیروهای آتش نشانی ضمن نصب علائم هشدار دهنده ی ترافیکی در جاده و قطع برق خودرو، محل حادثه را ایمن کرده و با به کار گیری تجهیزات هیدرولیک سرنشینان را از خودرو خارج کردند.
هر سه مصدوم این حادثه ( زن 40 ساله و دو مرد 45 و 50 ساله) بلافاصله با کمک آتش نشانان برای انجام معاینه و درمان های لازم تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه شدند.
نیروهای عملیات پس از حضور عوامل راهور وانتقال خودرو به حاشیه ی امن جاده، نسبت به پاکسازی و شستشوی سطح جاده اقدام کردند.
همچنین در ساعت 00:19 بامداد نیز گزارش تصادف خودروی پژو پارس آتش نشانان از ایستگاه 18 را به محل حادثه در کمربندی شهرک گلها روانه کرد.
این حادثه که در اثر انحراف خودرو از مسیر و واژگونی کامل آن رخ داد، و دو سرنشین آقای 30 و 40 ساله را مصدوم و راهی بیمارستان کرد. تیم امداد و نجات جاده ای در این سانحه رانندگی نیز با سرعت عمل مصدومان را به عوامل اورژانس تحویل دادند.
 
روابط عمومی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شیراز
 

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، در اطلاع رسانی نکات و اصول ایمنی به شهروندان را تا چه میزان موفق میدانید؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط

پیوندها


آمار بازدید سایت


بازدید امروز ۱۵۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۴۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۸۸۳۵۴ نفر
logoF
logoF
logoF
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز می باشد