تاریخ درج : چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰
​برخورد خودرو وانت پراید به ستون برق
یک دستگاه خودرو وانت پراید به هنگام حرکت در جاده کمربندی به علت نامعلومی پس از انحراف از مسیر اصلی با ستون برق برخورد کرد .


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز، شهروندان ساعت ۱۳:۴۱دقیقه امروز در پی تماس تلفنی با سامانه 125 از وقوع این حادثه خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۱۷  را به محل حادثه در جاده کمربندی نرسیده به پل میانرود  ، اعزام کرد.

بنا به اظهار  آتش نشانان ؛ یک دستگاه خودروی وانت پراید در زمان تردد در مسیر به علت نا معلومی از مسیر اصلی خود منحرف شد و پس از برخورد با ستون برق وسط بلوار متوقف گردید.

 براثر این حادثه، خودرو وانت کاملا متلاشی شد و همچنین راننده آن که مردی ۲۲ ساله بود، در داخل اتاقک آن گرفتار و به سختی مجروح شد.

 آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی، پس از بازدید و بررسی محل حادثه، اقدام به قطع جریان برق و رفع نشت سوخت از خودرو کردند وسپس با استفاده از ابزار ویژه نجات، شخص محبوس شده را از درون خودرو بیرون آورده و جهت مداوا و انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

 درادامه این عملیات، نیروهای آتش نشانی با همکاری عوامل پلیس راهور، خودرو وانت را به حاشیه امن کنار بزرگراه منتقل کرده و محل را نیز از بقایای به جا مانده از این حادثه پاکسازی کردند.

روابط‌عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، در اطلاع رسانی نکات و اصول ایمنی به شهروندان را تا چه میزان موفق میدانید؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط

پیوندها


آمار بازدید سایت


بازدید امروز ۲۰۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۸۸۴۱۳ نفر
logoF
logoF
logoF
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز می باشد