تاریخ درج : شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۰
​فوت راننده جوان در سانحه رانندگی بلوار مطهری
برخورد شدید خودروی سواری با درختان و واژگونی آن در بلوار مطهری جنوبی منجر به فوت راننده جوان شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز، در پی بروز این حادثه رانندگی، شاهدان در ساعت ۲۳:۱۳ دقیقه شب گذشته با سامانه 125 تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله گروه امداد و نجات تصادفات از ایستگاه ۵ را به محل حادثه در بلوار مطهری جنوبی رهسپار کرد.

با توجه به اظهارات تیم امدادی: یک دستگاه خودروسواری سمند، در مسیر درحال حرکت بود که به علت نامعلومی به طور ناگهانی از مسیر خود منحرف شد و پس از برخورد با دیواره کندرو و درختان حاشیه خیابان، به حالت واژگون درآمد.

 به دنبال این حادثه رانندگی، راننده مرد ۴۳ ساله در خودرو گرفتار شد.

 آتش نشانان پس از بازدید و بررسی و ایمن سازی اولیه و نیزچیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، اقدام به قطع جریان برق خودرو کرده و سپس با استفاده از ابزار تخصصی نجات، راننده خودرو را از داخل این وسیله نقلیه بیرون آورده و به عوامل اورژانس حاضر درمحل حادثه تحویل دادند.

تیم پزشکی اورژانس پس از انجام معاینات اولیه، اعلام کرد که متاسفانه این راننده جوان براثر شدت صدمات وارده جان خود را از دست داده است.

پیکر این جوان متوفی جهت انتقال به پزشکی قانونی دراختیارعوامل انتظامی حاضر در محل گذاشته شد.

نیروهای آتش نشانی با استفاده از ابزار مخصوص خودرو را به حالت اولیه باز گردانده و پس از ایمن سازی کامل، خودرو را جهت بررسی علت این حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل دادند.

روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، در اطلاع رسانی نکات و اصول ایمنی به شهروندان را تا چه میزان موفق میدانید؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط

پیوندها


آمار بازدید سایت


بازدید امروز ۲۳۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۵ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۸۸۴۳۴ نفر
logoF
logoF
logoF
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز می باشد