تاریخ درج : دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰
محبوس شدن راننده بعد از برخورد با درخت
برخورد شدید خودروی سواری سمند با یک درخت در بلوار آزادگان منجر به محبوس شدن و مصدومیت شدید راننده شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی شیراز، درساعت ۲۲:۴۸ دقیقه شب گذشته شاهدان حادثه برخورد یک دستگاه خودروی سواری سمند با درخت، با سامانه 125 تماس گرفته و ضمن ارائه اطلاعات درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۷ را عازم محل حادثه کرد.

یک دستگاه خودروی سواری سمند درحین حرکت در خیابان به علت نامعلومی از مسیر اصلی خود منحرف شده و پس از برخورد با یک اصله درخت در حاشیه خیابان متوقف شده بود.

 در پی وقوع این حادثه راننده خودرو که مردی جوان بود به شدت دچار آسیب دیدگی شده و در داخل کابین خودرو محبوس شده بود.

 نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر، اقدام به بازدید و بررسی و ایمن سازی اولیه کرده و با استفاده از ابزار مخصوص نجات شخص مصدوم را پس از تثبیت سازی بر روی برانکارد از داخل کابین خودرو به بیرون انتقال دادند و با تحویل به همکاران اورژانس، وی بلافاصله جهت مداوا به مراکز درمانی منتقل شد.

آتش نشانان نیز، اقدام به ایمن سازی خودرو و همچنین پاکسازی سطح خیابان کرده و خودروی حادثه دیده را جهت ادامه مراحل قانونی تحویل عوامل نیروی انتظامی حاضر در محل حادثه دادند.

گفتنی است علت بروز این حادثه توسط کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز

نظرسنجی لینک فاوا
نظرسنجی
عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، در اطلاع رسانی نکات و اصول ایمنی به شهروندان را تا چه میزان موفق میدانید؟
نظرسنجی لینک فاوا
لینک های مرتبط

پیوندها


آمار بازدید سایت


بازدید امروز ۱۴۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۶ نفر
کل بازدیدکنندگان ۵۷۷۹۴۴ نفر
logoF
logoF
logoF
کلیه حقوق این سایت متعلق به سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز می باشد